X
Çağrı Merkezi: (0212) 934 09 09 | info@avrupayatirim.com.tr
HAKKIMIZDA

Avrupa Yatırım Holding, yenilikçi, takipçi, değer odaklı ve sorumlu yaklaşımı ile güçlü büyüme potansiyeline sahip sektörlerde reel yatırımları gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Yönetim kurulu başkanımız Sayın Ramazan Burak Telli liderliğinde 2014 yılında sağlık sektörü ile faaliyetlerine başlayan Avrupa Yatırım Holding, orta vadede yatırımlarına sağlık, enerji, inşaat, yazılım gibi stratejik sektörlere yatırım yapmayı ve hızlı bir şekilde büyümeyi hedeflemektedir.

Türkiye’nin en değerli yatırım şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Avrupa Yatırım Holding ; hastalara misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve disiplinli çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı, tevazu, üstün nitelikli, halka yakınlık, bireye saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmeyi esas almıştır.

Avrupa Yatırım Holding; daha birçok kişiye ulaşarak Türkiye'de ve yurt dışında öncü sektörlerde faaliyet göstermeye, analizlere dayalı istikrarlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisini tercih etmektedir.

BAŞKANDAN
Ramazan Burak Telli

Avrupa Yatırım Holding’in Değerli Yatırımcıları ve Pay Sahipleri, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Avrupa Yatırım Holding, sadece kazanç ve iş odaklı bir şirket olmaktan öte “mutluluk veren” bir şirket olmak gayesindedir. Bu nedenledir ki güncellediğimiz vizyonumuz, "Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider şirket olmaktır."

İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme sürecinde; her zaman olduğu gibi toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar etmeyi ana vazifemiz olarak görmekteyiz. Keza, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi azami ölçüde yerine getirecek ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Epeyce uzun iş tecrübemiz bizlere şirketlerin de doğdukları ülkeyle, toplumla birlikte gelişip, büyüdüğünü gösteriyor. Bu nedenledir ki; şirketler için toplumsal gelişme de en az endüstriyel büyüme kadar mühimdir. Bu bir tek bizim için değil uzun ömürlü ve kalıcı tüm şirketler için değişmez bir hususiyettir.

Devamı...

VIZYONUMUZ

Toplumsal yaşamda saydamlık, ekonomik yaşamda bireyin refah ve istikrarına etkin olarak katkı yapacak ticari ve endüstriyel platformlarda verimli ve sürdürülebilir yatırımların gerçekleştirilmesi.

MISYONUMUZ

Yaşatılan öz değerlerden ödün vermeden, yaratıcı ve rekabetçi çözümlerimizle kendimize ve tüm halkımıza değer katmak. Katılımcı bir yönetim yapısı ile etik değerlere saygılı olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle sürdürülebilir büyümeyi sağlamak.

Style Switcher
Color Schemes